השכרת סוכת אבלים

בשרון אוהלים אנו מספקים ומתקינים אוהלים לאבלים בגדלים שונים (ע"פ דרישת הלקוח/ה) האוהלים מתאימים לכל מזג אויר בקיץ ובחורף.
לרשותכם קיים ציוד נלווה לאבלים – כיסאות פלסטיק, שולחנות, פטריות חימום, מאווררים ועוד..

אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי יעיל ומהיר, תוך התחשבות רבה במצב הרגיש בו הם שרויים.

בשרון אוהלים תקבלו את המחירים הטובים ביותר!
אנו שמים דגש על עמידה מדוקדקת בלוחות הזמנים, רמת תחזוקה גבוהה.

האוהל לאבלים נועד במטרה לתת לאבלים פתרון מהיר, קל ונח לאירוח המנחמים הרבים שבאים לביתכם, תוכלו להכניס כסאות ושולחנות ולארח את המנחמים לשיעורי תורה, תפילות, ברכות וסעודה לעילוי נשמת המנוח.

חברת שרון אוהלים מספקת שירותים מקיפים לאבלים, צוות מיומן ומהיר בעל ותק רב, עובדים בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה,
אנו שמים דגש על עמידה מדוקדקת בלוחות הזמנים, רמת תחזוקה גבוהה. חייגו אלינו ותקבלו את השירות המקצועי והאדיב ביותר. תקבלו הצעת מחיר משתלמת להשכרת סוכות אבלים או השכרת ציוד נוסף לסוכות אבלים

צרו איתנו קשר! מלאו פרטים או חייגו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

קרובכם נפטר והצער הוא גדול איתו אתם צריכים להתמודד וזה הזמן להיפרד מהלב ולהבין שיותר הוא לא יהיה חלק מהנוף שלכם. עם כל הרגשות הקשים וההמולה שסובבת סביבכם עליכם למצוא פיתרון לאכלס את כל מכריכם אשר באים לנחם אתכם בשעות ובימים אלו. אם אינכם מוצאים את הזמן והרצון להתפנות לכל עניין הארגון של ה"אירוח"  אנו ב"שרון אוהלים" נעשה זאת בשבילכם.

אנו נדאג לאוהל מותאם במיוחד בשבילכם ובגדלים הרלוונטיים עבורכם עבור המקום שאתם רוצים שנבנה את האוהל . אנו נדאג להובלת האוהל בנייתו אכלוס של שולחנות כיסאות מקררים פלטות, מחמים מים,סידורי תפילה, תנורי חימום בחורף ולמיזוג בקיץ.

לאחר תום ימי השבעה אנו נדאג להגיע בזמן שהכי נוח לכם לפירוק האוהל והחזרתו למחסננו.

והכל במחיר הכי זול שיש בשוק.

וכמובן שלציין את היחס האדיב והרגיש שיכול להיות.

אתם מוזמנים לצלצל אלינו ואנו נגיע מייד לפי רצונכם בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר! מלאו פרטים או חייגו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ניחום אבלים

לפי היהדות, אנו מכבדים אדם שנפטר בישיבה של שבעה ימי אבלות. ימים אלו נועדו לפרידה מהנפטר, עיכול הכאב והצער הרב. לפי היהדות המחויבים לשבת שבעה הם מקורבים מדרגה ראשונה – הבעל או האשה, אחים ואחיות, האם והאב. יושבי השבעה הינם אבלים ומכריהם באים לנחמם.

בימי שבעה ואבל מגיעים מכרים רבים לנחם את האבלים. ברוב המקרים משכירים סוכת אבלים מחברה להשכרת אוהלים לאבלים בכדי שיהיה מקום לכל האורחים להתכנס בימים מצערים אלו. ניתן להשכיר גם מזרנים לישיבה ולינה של האבלים. שולחנות וכסאות לכיבוד האורחים, אכילת האוכל באוהל למנחמים ולאבלים. פטריית חימום, מקרר, מקפיא וציוד נוסף לנוחות ורווחת המנחמים. האוהלים שאנו משכירים הם באיכות טובה, עמידים בקור, רוחות ושמש. אנו משכירים אוהלים בגדלים שונים.

אצלנו תקבלו הכל תחת קורת גג אחת, החל מהשכרת אוהלים לאבלים כיסאות, שולחנות וכל שאר הציוד הנלווה. אנו מספקים שירות מהיר ויעיל ברגישות רבה לשעה קשה זו, מחירים נוחים לכל כיס